سرور اچ پی HPE ProLiant DL180 Gen10 Server

سرور اچ پی مدل HPE ProLiant DL 180 Gen 10

سرور HPE ProLiant DL 180 Gen 10 یا مجموعه کاملی از سرویس‌های فناوری شرکت HPE به بازار آمده است تا برای ایجاد اطمینان، کاهش خطرات و شناخت چابکی و پایداری به مشتریان این شرکت کمک کند.

سرویس‌های HPE Pointnext به سادگی تمامی مراحل دوره کاری فناوری اطلاعات شما را مرحله‌بندی کرده‌اند. متخصصان سرویس‌ها مشاوره و انتقال فناوری چالش‌ها مشتری را به خوبی درک کرده‌اند و راهکاری بهینه‌سازی شده را برای آن طراحی کرده‌اند. سرویس‌های تخصصی توسعه راهکارها را تسریع می‌کنند و سرویس‌های عملیاتی پشتیبانی در حال پیشرفتی را به مشتریان ارائه می‌کنند.

یک مجموعه کامل از ابزارهای داخلی و قابل دانلود، برای مدیریت چرخه عمر سرور آماده شده است که می‌توان به رابط فریموور گسترش‌پذیر یکپارچه یا Unified Extensible Firmware Interface یا به اختصار UEFI، نظارت هوشمند یا Intelligent Provisioning، سیستم مدیریت و مانیتورینگ HPE iLO5، پک بهبود دهنده HPE iLO، سامانه مدیریت ‌به‌روز رسانی هوشمند (SUM)، و سرویس پک برای سرورهای پرولیانت ‌(ProLiant) یا به اختصار SPP اشاره کرد.

راهکارهای سرمایه‌گذاری فناوری اطلاعات شرکت هیولت پاکارد ‌(HPE) به شما در تبدیل شدن به کسب و کاری دیجیتال با استفاده از شیوه‌های اقتصادی و رسیدن به اهداف کسب و کارتان کمک می‌کند.